Päikesevarjud ja lisaelemendid

Dual

Komplekt, mis koosneb tugipostist ja kahest päikesevarjust
  • Integreeritav valgustust
  • 2 erinevat karkassilahendust - V ja T stiil
  • Ergonoomilised käepidemed
  • Ühe liigutusega tõusvad ning avanevad varjud
  • Silindersüsteemi abil kergem avamada ja sulgeda
  • Lihtsalt vahetatavad ja kiiresti kättesaadavad varuosad
  • 4 einevat karkassi viimistluslahendust

Innovaatilised lahendused

Kahe varjuga päikesevarjude märksõnadeks on V ja T stiilis innovaatilised karkassi lahendused. V stiili puhul asuvad varjud karkassi suhtes eespool, mis jätab varjude alla rohkem ruumi. T stiili puhul asuvad varjud kahel pool tugiposti. Vaata ka inspiratsiooni galerii tehnilisi jooniseid.

Detailidest moodustub tervik

5 olulisemat päikesevarju komponenti: karkass, varju suurus, tekstiil, viimistlus ja raskused

Lisatarvikud 

Kasutusmugavust parandavad elemendid, mida on võimalik tellida nii eraldiseisvalt kui integreeritud lahendustena

Valgustus

Mugav võimalus päikesarju aluse ala valgustamiseks on integreerida see juba tellimisel päikesevarju karkassisi sisse. Erinevatele seeriatele on võimalik tellida pisut erinevaid lahendusi, kuid neid kõiki on võimalik valida erineva valgustugevuse, toonide ning lisatarvikutega. Valgustust saab kasutada nii akude toitel kui elektrivõrku ühendatuna. 

Vihmavee rennid

Varjude omavahelist ühendamist (ehk vihmavee renne) on mõistlik kasutada olukordades, kus kasutatakse kahest või neljast varjust koosnevat lahendust. Kahe varju vahele paigaldatav tekstiilist lahendus ei lase veel kahe varju vahelt vett maha joosta, vaid see liigub varju servadesse. 

Kotid

Kott kaitseb varju UV kiirguse, mustuse tekkimise ja tuule eest. Lisaks soovitame paigaldada varjule kott, kui seda ei ole plaanis pikemat aega kasutada. Kotti on mugav kasutada, kuna sellega tuleb kaasa spetsiaalne riputuskepp, mille abil on kotti lihtne varjule paigaldada (tõste üle varju tipu).

Lisakaitse päikese eest

Päikesevarjude varjuosa on võimalik tellida nii sirge/terava äärega kui ka langeva tekstiiliga külgedel (lisakaitsed). Viimase lahendus puhul suudab vari kaitsta päikese eest pikema perioodi vältel ja olukordades, kus päike paistab madalalt või teravama nurga alt.

Ankurkinnitused

Alati ei sobi varju kasutada massiivse raskuse või kividega, seda nii asukoha või disaini tõttu. Sellistel juhtudel pakume võimalust vari kinnitada ankurkinnitusega maa sisse. Spetsiaalsed ankurkinnitused tellitavad kõikidele mudelitele.

Rattad

Varju mugavamaks liigutamiseks ühest kohast teise soovitame kasutada ratastega lahendusi. Rattad on lukustatavad. Ratastega lahendust ei soovita kasutada väga tuulises asukohas.

Lae alla Scolaro päikesevarjude kataloog

Võta ühendust

Kõige mugavam on komplekteerida päikesevarju komplekt meie salongis, Kõrtsi tee 7, Rae vald. Aitame kogemuste, inspiratsiooni ja võimaluste tutvustamisega. Broneeri aeg aeg siin või helista 6 888 617.
Email again: