Greitai džiūnančios virvės (Quick Dry Rope) — Liv Outdoor

Greitai džiūnančios virvės (Quick Dry Rope)

Iš Quick dry rope virvių pagaminti sodo baldai – tai protingas ir stilingas sprendimas. Dėka patvarumo ir apsaugos nuo UV spindulių jie yra tinkami ilgalaikiam naudojimui lauke.

COUTURE Quick Dry Rope virvės yra pinto ir dažyto olefino ir akrilo kombinacija. Olefinas ir polipropilenas yra du pramoninės kokybės pluoštai, plačiai naudojami daugelyje pramonės šakų, įskaitant lauko baldų gamybą. Polipropileno pluoštai gaminami iš propileno molekulių. Olefino pluoštai gali būti gaminami naudojant olefino molekules, tokias kaip etilenas ir propilenas. Tai yra pagrindinis skirtumas tarp olefino ir polipropileno.

Olefinas yra sintetiniu būdu iš poliolefino molekulių, tokių kaip polipropilenas arba polietilenas, pagamintas pluoštas. Iš jo gaminami tapetai, kilimai, transporto priemonių interjeras ir virvės. Olefinas turi daug žadančių savybių: stiprumo, spalvos atsparumo ir patogumo. Be to, jis atsparus trinčiai, saulės spinduliams, rūgštims, grybeliams ir pelėsiams. Olefino pluoštai labai lėtai yra saulės šviesoje ir idealiai tinka naudoti lauke.

Quick Dry Rope virvės naudojamos Diva serijos gaminiams gaminti.

Kaip prižiūrėti lauko baldų virvės dalis?

Olefino virvių priežiūra yra labai nesudėtinga. Jas galima valyti įprastomis valymo priemonėmis. Vandeniui ir oro sąlygoms atspari medžiaga atlaiko kintančias oro sąlygas, yra atspari UV spinduliams ir greitai džiūsta sušlapus. Tuo metu, kai lauko baldai nėra naudojami, rekomenduojame juos laikyti uždengtus.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Kartais mes Jums parašysime. Atsiųsime nuolaidos kodą arba kokią naujieną. Draugiškai, kad nepamirštumėme vienas kito. Jūsų el. pašto adresas

Atsisiųsti katalogą