COUTURE Max Rope — Liv Outdoor

COUTURE Max Rope

Su apsauga nuo UV spindulių ir penkerių metų garantija virvelių sprendimas, išsaugantis savo pradines savybes net ir po ilgalaikio naudojimo.

Couture MAX Rope yra COUTURE Jardini baldų namų sukurtas ir patentuotas virvelių sprendimas. Guminė virvės centrinė dalis padengta austo PVC arba akrilo sluoksniu. Labai gerai tinka naudoti kintančiomis oro sąlygoms, nes yra vandenį atstumiantis ir greitai džiūstantis. Naudojama virvė yra atspari UV spinduliams ir oro sąlygoms, dėl to išsaugo dailią originalią išvaizdą net ir naudojant terasoje, prie baseino ar lauko kavinėje ilgą laiką.

COUTURE MAX Rope sprendimą galima įsigyti dviejų spalvų. Šviesiai pilkos spalvos serijos Loop ir Hug. Tamsiai pilka serija Hug.

Kaip prižiūrėti lauko baldų virves?

Prižiūrint virves, pakanka nuvalyti įprastomis valymo priemonėmis arba tiesiog vandeniu (kuo mažiau chemijos, tuo geriau). Tuo metu, kai lauko baldai nėra naudojami, rekomenduojame juos laikyti uždengtus.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Kartais mes Jums parašysime. Atsiųsime nuolaidos kodą arba kokią naujieną. Draugiškai, kad nepamirštumėme vienas kito. Jūsų el. pašto adresas

Atsisiųsti katalogą