Sünteetiline kiud (Outdoor wicker) — Liv Outdoor

Sünteetiline kiud (Outdoor wicker)

Sünteetilisest kiududest valmistatud õuemööbel sobib välitingimustes aastaringseks kasutamiseks, säilitades oma esialgse kuju ja värvi. Vitstest välimööbel ei nõua keerulist ja tülikat hooldust, mis tagab lihtsa ja mugava kasutamise pikaks ajaks.

Punutud detailidega (rotangstiilis, polürotangist) välimööblit tehakse nii kunstmaterjalist kui ka looduslikust vitsast. Naturaalsest materjalist välimööbel on väga ilus, kuid samal ajal äärmiselt vastuvõtlik ilmastikuoludele. Vitsad reageerivad nii UV-kiirgusele, niiskusele kui ka muutuvatele ilmaoludele. Naturaalsest rotangist mööblit sobib kasutada siseruumides: talveaedades või sauna eesruumides.

COUTURE PE Wickeri sünteetilised vitsad on elastsed ja rebenemiskindlad. Polüetüleenist pressitud ja värvitud vitsad on ilmastikukindlad ning säilitavad oma kuju ja värvi ka pärast pikemaajalist kasutamist. Sünteetilistest vitstest mööbel sobib ka avalikesse ruumidesse, kuna on vastupidavad kloorile, soolasele veele ja õlidele. COUTURE PE Wickeri vitstest punutud mööbel on täiesti ilmastikukindel ja seda võib aastaringselt välitingimustes hoida.

PE Wickeri vitstest mööbli leiad seeriast Curl.

Kuidas hooldada?

Vitsad on väga vastupidavad ja kergesti puhastatavad. Soovitame puhastamisel kasutada vaid vett ja käsna. Kui sa välimööblit pikemat aega ei kasutata, võiks seda hoida katte all.

Liitu uudiskirjaga

Ole teadlik trendidest, pakkumistest ja uutest toodetest

Tutvu meie 2024. aasta välimööbli kataloogiga