Sintētiskās šķiedras (Outdoor wicker) — Liv Outdoor

Sintētiskās šķiedras (Outdoor wicker)

Āra mēbeles no sintētiskajām šķiedrām ir piemērotas izmantošanai ārpus telpām visa gada garumā, saglabājot savu sākotnējo formu un krāsu. Pītās āra mēbeles neprasa sarežģītu un apgrūtinošu apkopi, kas nodrošina vieglu un ērtu lietošanu ilgu laika periodu.

Āra mēbeles no pītajām detaļām (rotangstils, polirotangs) ir izgatavotas gan no mākslīgā materiāla, gan dabīgajām klūgām. No dabīgiem materiāliem izgatavotas āra mēbeles ir ļoti skaistas, bet tajā pašā laikā ārkārtīgi jutīgas pret laikapstākļiem. Pīts materiāls reaģē uz UV starojumu, mitrumu un mainīgiem laikapstākļiem. Dabīgās rotangas mēbeles ir piemērotas lietošanai iekštelpās: ziemas dārzos vai pirts priekštelpās.

COUTURE PE Wicker sintētiskie stieņi ir elastīgi un neplīstoši. Polietilēna presētie un krāsotie stieņi ir izturīgi pret laikapstākļiem un saglabā savu formu un krāsu pat pēc ilgstošas lietošanas. Sintētiskās pītās mēbeles ir piemērotas arī publiskām zonām, jo ir izturīgas pret hloru, sālsūdeni un eļļām. COUTURE PE Wicker pītās mēbeles ir pilnībā izturīgas pret laikapstākļiem, un tās var glabāt ārā visa gada garumā. PE Wicker pītās mēbeles varat atrast sērijā Curl.

Kā kopt?

Stieņi ir ļoti izturīgi un viegli tīrāmi. Tīrīšanai iesakām izmantot tikai ūdeni un sūkli. Ja āra mēbeles neizmantojat ilgāku laika periodu, tās būtu nepieciešams turēt zem pārsega.

Pievienojieties mūsu jaunumiem

Lejupielādējiet āra mēbeļu katalogu

Sekojiet mums instagram
@livoutdoor.lv