HPL augstspiediena lamināts — Liv Outdoor

HPL augstspiediena lamināts

No augstspiediena lamināta izgatavotā galda virsma ir izturīga un piemērota āra apstākļiem. Pret skrāpējumiem izturīgā virsma palīdz saglabāt svaigu galda virsmas izskatu pat pēc ilgstošas lietošanas.

HPL (high pressure laminate) virsma, jeb augstspiediena lamināts ir ārējās apdares plāksne, kuras apdarei izmanto laminātu, kas sastāv no papīra kārtām, kas piesūcinātas ar augstspiediena sveķiem. Presēšanas process notiek augstā temperatūrā un spiedienā, kā rezultātā tiek iegūta ļoti izturīga, kompakta plātne.

Augstspiediena lamināts ir piemērots lietošanai ārpus telpām. Tam ir spēcīga un pret skrāpējumiem izturīga virsma. Tas ir lieliski piemērots arī publiskās zonās, kur mēbelēm pastāv liels nolietojums.

COUTURE Jardin HPL plāksnes tiek izmantotas kā pārklājuma plāksnes dažādu sēriju pusdienu galdiem un dīvānu galdiņiem

Kā kopt augstspiediena lamināta galda virsmu?

Augstspiediena lamināta galda virsmām praktiski nav nepieciešama apkope un tās ir piemērotas lietošanai ārpus telpām visa gada garumā.

NB! Kompaktais lamināts laika gaitā izbalē, īpaši malās. Lai saglabātu krāsu, iesakām virsmas malas atsvaidzināt, izbalējušos laukumus ieziežot ar linsēklu eļļu.

Ziemas periodā turiet savas āra mēbeles nosegtas. Pārklājiet mēbeles pat tad, ja neplānojat tās lietot ilgāku laika periodu

Pievienojieties mūsu jaunumiem

Lejupielādējiet āra mēbeļu katalogu

Sekojiet mums instagram
@livoutdoor.lv