Ātri žūstošie pinumi (Quick Dry Rope) — Liv Outdoor

Ātri žūstošie pinumi (Quick Dry Rope)

Dārza mēbeles no Quick Dry Rope ir vieds un moderns risinājums. Pateicoties tā izturībai un UV aizsardzībai, tas ir piemērots ilgstošai lietošanai ārpus telpām.

COUTURE Quick Dry Rope pinumiir pīta un krāsota olefīna un akrila kombinācija. Olefīns un polipropilēns ir divas rūpnieciskas kvalitātes šķiedras, kuras plaši izmanto daudzās nozarēs, tostarp āra mēbelēs. Polipropilēna šķiedras ir izgatavotas no propilēna molekulām. Olefīna šķiedras var ražot, izmantojot olefīna molekulas, piemēram, etilēnu un propilēnu. Šī ir galvenā atšķirība starp olefīnu un polipropilēnu.

Olefīns ir sintētiski ražota šķiedra no poliolefīna molekulām, piemēram, polipropilēna vai polietilēna. To izmanto tapešu, paklāju, transportlīdzekļu salonu un stiprinājumu ražošanai. Olefīnam ir daudzsološas īpašības: izturība, krāsas noturība un komforts. Turklāt tas ir izturīgs pret nodilumu, saules gaismu, skābēm, sēnītēm un pelējumu. Olefīna šķiedras ļoti lēni sadalās saules gaismā un ir ideāli piemērotas izmantošanai ārpus telpām. Quick Dry Rope pinumi tiek izmantoti Diva sērijas izstrādājumu ražošanā.

Kā kopt āra mēbeļu pītās daļas?

Olefīna pinumi ir viegli kopjami. Tos var tīrīt ar parastajiem tīrīšanas līdzekļiem. Ūdens un laikapstākļu izturīgais materiāls iztur mainīgus laikapstākļus, ir UV izturīgs un ātri žūst pēc samirkšanas. Kad āra mēbeles netiek lietotas, iesakām tās glabāt zem pārsega.

Pievienojieties mūsu jaunumiem

Lejupielādējiet āra mēbeļu katalogu

Sekojiet mums instagram
@livoutdoor.lv