5 padomi, kā apkopt Liv Outdoor dārza mēbeles — Liv Outdoor

5 padomi, kā apkopt Liv Outdoor dārza mēbeles

Ir vairāki triki (lifehack), kā panākt, lai Liv Outdoor āra mēbeles saglabā jaunu un svaigu izskatu. Patiesībā parasti nekas nemaz nav jādara, tomēr ir daži piesardzības padomi, ko vērts aizlikt aiz auss kritiskām situācijām, kā arī ilgstošākai lietošanai.


1. Noslauki putekļus ar mitru drāniņu

Tas ir tik vienkārši! Vispārīgai uzkopšanai nav nepieciešami nekādi īpaši līdzekļi, tostarp, ne trauku mazgāšanas līdzeklis, ne ziepes. Lieliski derēs vienkārši samitrināta drāniņa. COUTUREtex materiāls neļauj audumā iesūkties ne netīrumiem, ne mitrumam, nodrošinot tīrības sajūtu tikai ar virsēju apkopi.


2. Putnu izkārnījumus notīri izkaltušā formā, piemēram, ar bankas vai klienta karti, naža neaso galu, sūkli vai citu līdzīgu drošu priekšmetu.

Sausā tīrīšana ir efektīvāka par berzēšanu ar mitru drāniņu. Nekas cits nav jādara! Vienkārši pārāk neatliec šo procedūru.


3. Vīna un kafijas plankumi jānotīra pēc iespējas ātrāk, noslaukot ar drāniņu

Uz virsmas izveidojas šķidruma pilieni, kas audumā uzreiz neiesūcas. Izmēģinājumus ar sarkanvīnu un kafiju esam veikuši arī savā salonā un varam apliecināt, ka to sekas var pilnībā likvidēt arī uz gaiša auduma.
4. Apklāj mēbeles ar pārsegu, ja ikdienā tās nelieto.

Ja mēbeles tiek izmantotas ikdienā, tad tās nav nepieciešams apklāt. Taču, ja mēbeles ilgstoši netiek lietotas, uz tām uzkrājas putekļi, ko vienkārši ir apnicīgi slaucīt. No otras puses mēbeles nevajadzīgi tiek pakļautas UV starojumam. UV starojuma aizsargslānis, ar ko materiāls ir apstrādāts, ir noturīgs pret UV starojumu līdz 5000 stundām. Jo vairāk tās vienkārši atstāj saulē, jo ātrāk tās var izbalēt. Lai gan mūsu 5 gadu pieredze liecina, ka mūsu mēbeles īpaši nebalo.


TESTS: Viens no attēlā redzamajiem HUG sērijas moduļiem ir 2 gadus atradies ārā. Vai vari uzminēt, kurš no tiem? Atnāc uz mūsu salonu un saņem atbildi!


5. Mēbeļu kalpošanas mūžu paildzina nojumes aizsardzība

Lai gan droši iesakām savas āra mēbeles ikvienam, kam nav nojumes, bez šaubām jumta aizsardzība ir faktors, kas paildzina mēbeļu kalpošanas mūžu. Pievienojieties mūsu jaunumiem

Lejupielādējiet āra mēbeļu katalogu

Sekojiet mums instagram
@livoutdoor.lv